Sıkça Sorulan Sorular

WorqCompany ve sağladığımız çözümler ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Genel Sorular

WorqCompany hangi servisleri sunar?+
  • Dijital, İş Süreci, Ortak Çalışma Alanı ve Ofis çözümlerini entegre bir şekilde ve paylaşım ekonomisi avantajlarından faydalanarak sunar.
  • Dijital çözümler, finansal raporlama ve muhasebe danışmanlığı, CRM vb. yazılımların yanı sıra, temel bilişim ve telekomünikasyon ihtiyaçlarınızı kapsar.
  • Ortak çalışma alanlarımız ve ofislerimiz aracılığı ile sağladığımız, ofis, çalışma, toplantı ve etkinlik alanlarını kapsar.
  • İş Süreci Çözümleri, şirket kuruluşu, vergi, muhasebe ve hukuki danışmanlık, yönetim ve inovasyon danışmanlığı ve benzeri hizmetleri kapsar.
WorqCompany müşterisi kimdir?+

Eğer mikro veya küçük bir işletme sahibi iseniz veya yeni bir girişime başlayacaksanız mutlaka işinize yarayacak bir servisimiz var demektir. Bir şirket kurabilmeniz için gerekli tüm desteği, entegre, erişilebilir ve ekonomik bir şekilde size sağlıyoruz. WorqCompany müşterisi bizde, ilk kurumsal adresini alacak, ilk faturasını kesebilir, ilk tahsilatını yapabilir. İlk personelini işe alabilir, ilk vergisini ödeyebilir ve ilk ofisi WorqCompany'de olabilir.

WorqCompany servis paketleri kim için hazırlandı?+

Servis paketlerimiz, yeni kurulan veya halen küçük ofislerde ve operasyonlarının bir kısmını dışarıdan servis alarak gören, limited, anonim ve şahıs şirketleri için tasarlanmıştır. Şirketleşmek isteyen ve bu yolda ilerleyen girişimci odak müşterimizdir.

WorqCompany ofislerini nasıl kullanırım?+

Kurumsal (limited, anonim veya şahıs şirketi) üye olabileceğiniz gibi, freelancer veya dijital göçer de olabilirsiniz. Ofislerimiz, modern paylaşımlı ofis konsepti ile, kurumunuza özel ofisler, açık çalışma alanları, toplantı ve etkinlik mekanları sunuyor.

WorqCompany diğer ortak çalışma ofislerinden farkı nedir?+

Müşteri bizim için, ofis veya masa kiralayan kiracı değildir. Yaptığınız ve büyütebileceğiniz iş bizim için daha önemlidir. Tüm üyelerimiz bu öncelikle kabul edildikleri ve bu servislerden faydalandıkları için de, WorqCompany üyesi olarak üye ağı ve bilgi erişimimiz sosyalleşmenin ötesinde fayda sağlayabileceğiniz bir platform konumundadır.

Ödemeleri nasıl ve hangi yollarla yapabilirim?+

Paketlerimiz için (bireysel veya kurumsal) kredi kartı ile vadeli ödemeler yapabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile size uygulanan indirimleri öğrenmek için talep formunu doldurmanız yeterli.

Kendi esnek paketimi nasıl oluşturabilirim?+

Paketlerimizdeki servisleri size sunarken önemli bir ölçek ekonomisi yarattık. Bu servisleri A La Carte de alabilirsiniz, bu konuda bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.

Üyelik paketime nasıl ek hizmet ekleyebilirim?+

Vergi, hukuk, şirketleşme ve diğer tüm servisler için yetkili danışmanlarımız sizi bilgilendirecektir. Bu konuda bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.

Dijital Servislere nasıl erişirim?+

WorqCompany müşterilerimiz, Worq.app üzerinden üyelere sağlanan hizmetlere erişebilmektedir. Ayrıca, Worq.Finance uygulaması ile dijiitalleşmiş bir muhasebe ve finans bilgi erişime sahip olmaktadır. WorqCompany hesap erişimi ile, ayrıca ön muhasebe ve CRM yazılımlarına erişebilirsiniz.

Üyelik Türleri Nelerdir?+

WorqCompany’yi ofis olarak kullanabileceğiniz gibi, şirket finansal bilginizi ve muhasebe sürecinizi yönetebilmenizi sağlayan servislerimizden faydalanan kurumsal üyemiz olabilirsiniz.