Hakkımızda

WorqCompany şirketinizi 3 kolay ve hızlı adımda kurmak ve geliştirmek için çalışır.

1.Adım: Şirket kuruluşu

Noter işlemlerinizi tamamladıktan sonraki tüm kuruluş işlemlerinizi yapıyoruz.

2. Adım: Ofis Çözümleri

işletmeniz için Akasya Alışveriş Merkezindeki prestijli adresimizde Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis ve Hazır Ofis çözümleri sağlıyoruz.

3. Adım: İş Süreci Çözümleri ve Dijital Çözümler

İşletmeniz için iş geliştirme danışmanlığı sağlıyoruz ve WorqFinance Uygulamamız ile

  • Finansal Raporlama
  • Finansal Sağlık Analizi, Bordro ve Raporlama,
  • Vergi Hizmetleri,

veriyoruz.

WorqCompany dönüşen ve dijitalleşen ekonomide, KOBİ’lerin yeni nesil, 360 derece servis sağlayıcısı olarak konumlanmıştır. Servislerimiz işletme sermayenizi doğru bir şekilde kullanabilmeniz için tasarlandı. Başlangıçta sadece bir sanal ofis, temel muhasebe ve etkili bir iş takibi için gerekli dijital araçlar kullanımınıza sunuldu. İşletmeniz geliştikçe, ortak çalışma alanlarımızı kullanabilir, artan operasyonel ihtiyaçlarınıza paralel Danışmanlık, Destek ve Finansa Erişim Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

WorqCompany küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ) işletme maliyetlerini düşürmelerini ve operasyonel yüklerini azaltmalarını sağlayan, paylaşım ekonomisi modeli üstüne kurulu bir hizmet platformudur. Üyelerine sunduğu şirket kuruluşu, ofis yönetimi, finansal yönetim, işletme yönetimi, pazarlama yönetimi ve eğitim, koçluk hizmetleri sayesinde işletmelerin kuruluş anından itibaren ihtiyaç duydukları tüm hizmetlere tek, profesyonel ve ekonomik bir kaynaktan ulaşmasını sağlar.

WorqCompany üyesi şirketler ister WorqCompany’nin ofislerinden ister uzaktan tüm hizmetlere erişim şansına sahiptir. Üyeler WorqApp uygulaması sayesinde tüm hizmetlerini yönetebilir, hizmet alımlarını gerçekleştirebilir, WorqFinance uygulaması ile güncel mali durumlarının takip ve yönetimini yapabilirler.