Hakkımızda

İş kurma ve sürdürme kolaylığı ("Doing Business") Dünya Bankası tarafından takip edilen, bir ülke ekonomisinin güç göstergelerinden biridir. "Doing Business" beş ana bileşenden oluşur:

  1. Şirket Kuruluşu,
  2. Çalışma Mekanının Sağlanması,
  3. Finansa Erişim,
  4. Günlük Operasyonların İdaresi,
  5. Güvenli Bir İş Ortamında Faaliyet.

WorqCompany bu bileşenlerde işletmelere ve girişimcilere, teknoloji ve paylaşım ekonomisi desteği ile hizmetler sağlar. WorqCompany dönüşen ve dijitalleşen ekonomide, KOBİ’lerin yeni nesil, 360 derece servis sağlayıcısı olarak konumlanmıştır. Servislerimiz işletme sermayenizi doğru bir şekilde kullanabilmeniz için tasarlandı. Başlangıçta sadece bir sanal ofis, temel muhasebe ve etkili bir iş takibi için gerekli dijital araçlar kullanımınıza sunuldu. İşletmeniz geliştikçe, ortak çalışma alanlarımızı kullanabilir, artan operasyonel ihtiyaçlarınıza paralel Danışmanlık, Destek ve Finansa Erişim Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

WorqCompany küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ) işletme maliyetlerini düşürmelerini ve operasyonel yüklerini azaltmalarını sağlayan, paylaşım ekonomisi modeli üstüne kurulu bir hizmet platformudur. Üyelerine sunduğu şirket kuruluşu, ofis yönetimi, finansal yönetim, işletme yönetimi, pazarlama yönetimi ve eğitim, koçluk hizmetleri sayesinde işletmelerin kuruluş anından itibaren ihtiyaç duydukları tüm hizmetlere tek, profesyonel ve ekonomik bir kaynaktan ulaşmasını sağlar.

WorqCompany üyesi şirketler ister WorqCompany’nin ofislerinden ister uzaktan tüm hizmetlere erişim şansına sahiptir. Üyeler WorqApp uygulaması sayesinde tüm hizmetlerini yönetebilir, hizmet alımlarını gerçekleştirebilir, WorqFinance uygulaması ile güncel mali durumlarının takip ve yönetimini yapabilirler.