İş Süreci Çözümleri

Finans ve muhasebe yönetim altyapısı, bordro, vergi ve hukuki destek, şirket kuruluşu ve yapısal yönetim desteği, pazarlama yönetimi desteği ve paylaşım ekonomisinine dayalı diğer servisler ile WorqCompany işinizin başarı ile yoluna devam etmesi için sizi destekler.

financialReport

Finansal Raporlama ve Muhasebe Danışmanlığı Hizmetleri

Dış Kaynak Kullanımı ile yararlandığınız muhasebe hizmetlerini web erişimli yazılım altyapımızla verimli ve maliyet etkin bir şekilde alabilmeniz için muhasebecilerinize ve size destek sağlıyoruz.

financialHealth

Finansal Sağlık Analizi

Şirketinizin operasyonlarını yürütürken finansal sağlığını sizin yerinize test eden, ödemeler dengesinde ve nakit akışında karşılaşabileceğiniz muhtemel riskleri erkenden fark ederek tedbir almanızı sağlayan özel yazılımımız sayesinde sağlıklı bir finansal yapıyla işlerinizi yürütmenize destek oluyoruz.

startup

Şirket Kurma Hizmeti

İşinizi kurmaya karar verdiğiniz andan itibaren uzman kadromuz ve iş ortaklarımızla şirketinizin ilk adresi, telefonu, kuruluş ve tescil işlemleri, e-fatura entegrasyonu, finansal ve mali durum raporlama ve analiz sistemi ile dijital şirketinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz. Yıllık toplam maliyetinizi en aza indirecek çözümler sunuyoruz.

payroll

Bordro ve Raporlama

Personel maaş bordrolarının hazırlanması veya kontrolü, bordroya ilişkin maaş ve kesinti ödemelerinin yapılması, aylık SGK bildirgelerinin hazırlanması, ihbar ve kıdem tazminatı yükümlülüğünün hesaplanması, işe giren ve işten ayrılan personelin kanuni bildirimlerinin yapılması gibi hizmetleri sizler için sağlamaktayız.

innovation

İnovasyon ve Girişimcilik

Günümüzde rekabetin en önemli unsuru farklılaştırma yoluyla inovasyon yapmak ve yapılan inovasyonu değer yaratacak şekilde toplumun hizmetine sunmaktır. Şirketinizin inovasyon kabiliyetini geliştirmek, çalışanlar nezdinde farkındalığı artırmak ve bir kültür olarak yerleşmesini sağlamak amacıyla inovasyon ve girişimcilik süreçlerinizi bizimle birlikte organize edebilirsiniz.

businessDev

İş Geliştirme Danışmanlığı

Çeşitli sektörlerde ve coğrafyalarda yeni müşteri kazanımı, yeni yatırımlarınızın yönetimi için üst düzey tecrübeli mentörlerimiz ve danışmanlarımızla işinizi birlikte geliştirelim.

pr

PR ve Kampanya Yönetimi

Markanızın, ürün ve hizmetlerinizin hedef kitlenize doğru mesajlarla ve doğru kanallarla ulaşması için dijital kreatif çalışmalardan sosyal medya yönetimine, içerik geliştirmeden basılı materyallerin hazırlanması, basılması ve dağıtımına kadar bir çok hizmeti belirli bir sistematik ile ekonomik şekilde satın alabilir ve kolaylıkla markanızın, ürün ve hizmetlerinizin bilinirliğini artırabilirsiniz.

WorqFinance

Şirketinizin operasyonlarını yürütürken finansal sağlığını sizin yerinize test eden, ödemeler dengesinde ve nakit akışında karşılaşabileceğiniz muhtemel riskleri erkenden fark ederek tedbir almanızı sağlayan özel yazılımımız sayesinde sağlıklı bir finansal yapıyla işlerinizi yürütmenize destek oluyoruz.

  • Güncel mali durum.
  • Muhasebeciniz ile masraf ve fatura paylaşımı.
  • Bilanço ve gelir tabloları.
  • Beyanname paylaşımı.
  • Finansal sağlık analizi.
  • Vergi takvimi ve hatırlatıcılar.
[object Object]