Şirket Kuruluş
WorqCompanyWorqCompany

Sanal Ofis Nedir?

Son yıllarda sektöre yeni adım atan girişimcilerden kurumsal firmalara kadar birçok şirket adres ve diğer giderlerde tasarruf yapabilmek için sanal ofis kullanmaya başladı. Özellikle şirket kuruluşu aşamasındaki maliyetleri düşürmek için daha çok sanal ofis tercih ediliyor. Ayrıca her gün ofis kullanmak zorunda olmadan işlerini online olarak yürütenler arasında da sanal ofis bir trend.

Sanal Ofis Nedir?

Sanal Ofis Nedir?

Peki, sanal ofis nedir? Sanal ofis, sizin ihtiyaçlarınız için hazır kurulu bir ofis alanının yasal adresiniz olarak gösterilme hizmetidir. Ayrıca kargo karşılama hizmetimizle de posta ve kargolarınız için prestiji yüksek bir adresiniz oluyor. Böylece ofislerin temizlik, kira, bakım-onarım gibi yüksek maliyetlerinden kurtularak kargolarınızı karşılayabileceğiniz ve müşterilerinize sunabileceğiniz bir adrese sahip oluyorsunuz.

Sanal Ofisler En Çok Kimler Tarafından Kullanılıyor?

Sanal ofisler şirket kuruluşu sırasında maliyetlerini azaltmak isteyenler tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor. Özellikle şirket kuruluş giderleri arasından mobilya masraflarını çıkarmak isteyenler, öncelikli olarak sanal ofis kiralıyor. Ayrıca serbest çalışan girişimciler, esnek çalışanlar, işlerini ofisten değil online larak yürütenler de dahil olmak üzere her şirket tipi için sanal ofis konseptinin bugünlerde yükselen bir popülaritesi var. Tabii bu trendin bir diğer sebebi de dijitalleşme. Dijitalleşme sayesinde birçok iş kolu uzaktan yönetilebilir duruma geldi. Bu sayede şirket kuruluşlarında daha çok sanal ofis tercih edilmeye başlandı.

WorqCompany olarak sanal ofis hizmetimiz ile şirket adresiniz olarak İstanbul’da prestiji yüksek bir lokasyon olan Akasya AVM’yi gösterme fırsatı veriyoruz. Prestiji yüksek lokasyonlar, müşteriyle ilişkilerinizdeki kuracağınız güven açısından önemli bir yer tutuyor. Ayrıca WorqCompany’nin sanal ofisleriyle network’ünüzü genişletme fırsatı da yakalıyorsunuz. Sanal ofis kullanmayı tercih edenler için prestiji yüksek lokasyon ve network genişletme fırsatı öne çıkıyor. Üstelik bunu maliyetlerinizi kısarak yapabiliyorsunuz.

WorqCompany’nin Sanal Ofis Avantajları

WorqCompany’den aylık 199 lira gibi çok uygun bir bedelle edinebileceğiniz sanal ofis hizmeti başka avantajlar da sunuyor. Yasal tebligat adresi, posta karşılama hizmetleri, toplantı odası kullanımlarında yüzde 20 indirim, etkinlikler ve indirimli eğitimler WorqCompany’nin sanal ofis hizmetini tercih edilir kılıyor.

Stopaj ödemeden, İstanbul'un en prestijli lokasyonlarından birinde çok uygun fiyat ile şirket adresinizi oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca Akasya AVM gibi prestiji yüksek bir lokasyonda görünen adresiniz ile müşteriniz üzerinde güçlü bir ilk izlenim bırakabilirsiniz. Güvenlik, sanal ofislerimizin sunduğu bir diğer avantaj. İş adresinizi ev adresiniz olarak göstermeyerek, ev adresinizin herkese açık hale gelmesini engelleyebilirsiniz.

Sanal ofisimiz sayesinde WorqCompany'nin hızla gelişen topluluğunun bir parçası olabilir, hazır bir network’ün avantajlarından hızlıca yararlanmaya başlayabilirsiniz. Konusunda uzman danışmanlarımızdan ve profesyonel destek ekibimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Tercihinize göre aylık kontrat imzalayarak sanal ofis üyeliğiniz için gerekli olan evrak süreçlerinizi kurye ile tamamlayarak dilediğiniz an dilediğiniz yerden başlatacak kolaylığı da sunuyoruz.