Şirket Kuruluş
WorqCompanyWorqCompany

Neden Şirket Kurmak için WorqCompany’i Tercih Etmeliyim?

Yıllar içinde Türkiye’de kurulan şirket sayısı artarken yeni kurulan şirket sermayelerinin toplamında azalma görünüyor. Bu durum şöyle yorumlanabilir: Her yıl daha fazla girişimci, teknolojinin avantajlarını kullanarak daha düşük sermayeler ile şirketlerini kuruyor.

Neden Şirket Kurmak için WorqCompany’i Tercih Etmeliyim?

WorqCompany'de Şirket Kuruluş Süreçleri

Birçok rapor daha fazla girişimcinin daha düşük sermayelerle şirket kurması trendinin gelecekte de devam edeceğini ifade ediyor. Kuruluş sermayelerinin düşmesinin dolaylı bir etkisi var: Şirket kuruluş maliyetlerinin toplam kuruluş sermayesi içerisindeki payı giderek artıyor. Dolayısıyla birçok girişimci bu maliyetleri azaltmanın yolunu arıyor. Biz de WorqCompany olarak kurulum maliyetlerini azaltacak bir hizmet sunuyor ve bu hizmeti her gün bir adım ileriye götürüyoruz.

Şirket kuruluşu aşamasında sunduğumuz hizmetler sayesinde şirket kuruluş sürecini daha kolay ve hızlı bir şekilde geçirmeniz, maliyetleri azalıyor. Basit bir örnek vermek gerekirse şirket kuruluşu için WorqCompany ile iletişime geçmeniz ve yasal adresinizi bizden almanız ile stopaj ödemeden şirketinizi kurabiliyorsunuz.

Türkiye’de KOBİ’ler uzman desteğinin güven ve önemi ile tanışıyor!

Yeni şirketlerin ilk yıllarının zorlu olması ve Türkiye’de ortalama KOBİ ömrünün 3 yıl olması, birçok girişimcinin uzman desteğine ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Parlak fikre sahip çoğu girişimci ise, şirketinin gelişmesi için neye ihtiyaç duyduğunu tam olarak belirleyemiyor. WorqCompany size uzman kadrosu ile destek ve hizmetlere tek bir platformdan hızlıca ulaşma imkanı sağlıyor. Sunduğumuz uzman desteğinin en önemli avantajının, ihtiyacınızın uzman kadromuz tarafından fark edilmesi olduğunu belirtelim.

WorqCompany de şirket kuruluşu için geniş kapsamlı paketler sunarak uzman desteği sağlamayı ve sonuç olarak uzun soluklu şirketler yaratmayı hedefliyor. Şirket tipine ve niteliğine göre çözüm üreten paketlerimiz ile piyasaya hızlı bir giriş yapıp, sağlam adımlar ile ilerlemenizi mümkün kılıyoruz.

Fikriniz WorqCompany uzmanları ile bir işe dönüşüyor!

WorqCompany’nin en önemli özelliklerinden biri uzman kadrosudur. Konularında uzman destek ekibimizden kredi çekimi veya devlet desteği gibi konularda danışmanlık hizmeti alarak maliyetlerin bir kısmını zamana yayabilir ve aylık maddi yükünüzü daha kolay organize edebilirsiniz. Bununla birlikte WorqCompany’nin vergi danışmanlığı, muhasebe danışmanlığı, ödeme aracılığı hizmetleri de sunduğunu hatırlatalım.

Ayrıca parlak bir fikre dayanarak kurulan şirketinizin gelişmesi de önemli maliyet kalemlerinden biri. Özellikle şirketinizin gelişiminin esasını oluşturan noktalardan biri olan kariyer gelişim eğitimleriniz ve network gelişiminiz, WorqCompany’nin sunduğu avantajlardan bir diğeri. Ücretsiz etkinlik ve eğitimler veya ücretli kimi etkinliklere indirimli giriş imkanı sayesinde kişisel gelişiminizi sağlarken maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Şirket adresiniz veya ofisiniz İstanbul’un en prestijli lokasyonu Akasya AVM’de olsun

Çoğu zaman girişimciler, “prestij” veya “ilk izlenim” olarak adlandırabileceğimiz maliyet kalemlerinden kesintiye gidiyor. Hatırlatmakta fayda var, prestiji yüksek bir lokasyonda şirketinizi kurmanız müşterileriniz için güven oluşturuyor. Uzun soluklu olarak kârınızı yükselten önemli bir etken olduğu biliniyor. İstanbul'un en prestijli lokasyonlarından Akasya AVM’de çok uygun fiyata WorqCompany ile şirket adresine sahip olabileceğinizi vurgulamak isteriz.

Her ne kadar dijitalleşme sayesinde birçok iş süreci uzaktan yönetiliyor olsa da güzel bir mekanda yapılan toplantılar hala önemli bir yer tutuyor. Kimi zorlu operasyonlarda taleplerin çalışanlar tarafından iyi bir şekilde anlaşılması için uzun toplantılar önemli bir yer tutuyor. WorqCompany, üyeleri toplantı odası kullanımında %20 indirime sahip olabiliyor. Tabii ki toplantı odalarının müşteri ve tedarikçi ile yapılan anlaşmalarda da önemli bir yer tutması hala geçerliliğini koruyor.

WorqCompany şirket kuruluş maliyetinizi düşürüyor! WorqCompany olarak farklı sektör ve girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturduğumuz birbirinden avantajlı Şirket Kuruluş Paketler’ini aşağıda görebilirsiniz. Kendinize en uygun paketi seçebilir, daha detaylı bilgi ve ihtiyacınıza uygun kişisel çözümlerimiz için hemen teklif alabilirsiniz.